Konference HOTELOVÉ WELLNESS & SPA


ARCH_spol_emailheader

 

Zveme vás na odborné setkání – konferenci, pořádanou pod záštitou naší asociace v rámci veletrhu BAZÉNY SAUNY & SPA.

 

 

Konference se věnuje novým trendům ve wellness & SPA, problematice wellness center v hotelovém provozu, zkušenostem z ČR i ze světa. Cílem konference je přinést množství nových informací z oblasti wellness & SPA, představit zajímavé osobnosti v tomto oboru, připravit prostor pro výměnu zkušeností mezi účastníky a nastartovat diskusi. Důležitou součástí konference je panelová diskuse i večerní networking. Konference se uskuteční 16.9. v PVA EXPO PRAHA.

 

Je pro vás připraveno to nejlepší setkání odborníků a zájemců o wellness & SPA v roce 2015. Využijte příležitosti a přijďte načerpat inspiraci, seznámit se s novými trendy a najít nové kontakty.

Přednášet bude mj. i místopředseda představenstva APR Ing. Milan Šmíd na téma „Jak připravit přístavbu nebo vestavbu hotelového wellness?“

Konference je určena pro wellness a spa manažery hotelů, wellness pracovníky i zástupce managementu a další zájemce o problematiku wellness & SPA s důrazem na hotelové prostředí.  Zveme i zástupce wellness center a denních SPA.

 

INFORMACE NAJDETE NA: http://spakonference.rain.cz/

PŘIHLASTE SE ZDE: http://spakonference.rain.cz/prihlaska/

 

Elektronické vstupenky na samotnou výstavu  For Arch (bez konference) budeme rozesílat našim členům v nejbližší době.