O asociaci

Jsme sdružením poskytovatelů regeneračních a wellness služeb a životního stylu. Osobami a firmami zabývajícími se bazény, masážemi, saunami, solárním opalováním a výživou.
Asociace pracovníků v regeneraci je profesní společenskou organizací sdružující bazény, sauny, maséry, provozovatele a poskytovatele regeneračních služeb, projektanty, školící střediska a dodavatele produktů zdravého životního stylu.

V rámci APR vznikají nyní nové tematické sekce – poradců správné výživy a solárního opalování. Pro své členy a ostatní zájemce poskytuje možnost odborného růstu formou odborných seminářů, konferencí, exkurzí a článků v odborných publikacích.

Poskytuje poradenskou činnost investorům při výběru dodavatelů a projektantů pro investiční činnost v oblasti bazénů, koupališť a ostatních regeneračních pracovišť i odbornou pomoc pro stavební úřady a hygienický dozor.

Prostřednictvím akreditovaných školících zařízení – členů APR zajišťujeme odborný růst pracovníků v oborech regenerace.

Výhody členství

  • členstvím v asociaci pracovníků v regeneraci získává organizace možnost pro výměnu a získávání zkušeností ze stejné oboru
  • informace o nové legislativě, předpisech a dalších souvisejících nařízeních
  • účast na konferencích za zvýhodněnou cenu
  • každý člen obdrží 4x ročně online zpravodaj APR

Vážení kolegové, přátelé,

tradiční jarní konference APR proběhne tentokrát ve Zlíně.

Tématem konference bude Personální zabezpečení provozů. Bližší informace o přednáškách a programu přineseme koncem měsíce března.

Termín konference: 20.-21.4.2023

Těšíme se na společné setkání.

 

 

 

 

Největší festival zážitkového saunování v Evropě.
11. ročník saunového festivalu představí hosty z více jak 10 zemí světa, nabídne více jak 100 saunových ceremoniálů včetně saunového divadla jako součást soutěže – Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech, v saunovém divadle.
Program proběhne v několika saunách, připraveny jsou speciální zážitky, mobilní sauny a stany, metličkové procedury, kouřové rituály, muzikorelaxace, speciální aromaterapie, peelingový bar, prodej saunových doplňků, speciální večery v bohatém doprovodném programu.
Festival je určen široké veřejnosti.
Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech a kvalifikace na Mistrovství světa AUFGUSS WM 2022 v kategorii jednotlivců a v soutěži týmů.
Originální soutěž Mistr ručníku v ručníkových technikách – Freestyle mimo saunu.
Soutěž Windstorm Master 2022
Velké setkání saunových mistrů a odborníků z ČR i ze zahraničí.

Psali o nás

Nepřehlédněte

Konference Břeclav

Výhody členů asociace

…a možnosti členství.

Zpravodaje APR

…ke stažení v PDF.
Prvni kolaz

Fotky

…rozsáhlá fotogalerie od roku 1998.

Nejbližší akce a události

  • Jarní konference APR – Personální zabezpečení provozů

    Jarní konference APR proběhne tentokrát ve Zlíně, a to ve dnech 20.-21.4.2023 Téma konference PERSONÁLNÍ ZABEZPEČENÍ PROVOZŮ  Program přednášek, doprovodný program a další součásti konference jsou nyní v přípravě.  …

    20. 4. 2023 - 21. 4. 2023