Rašelinový balzám UNICATUM Chondro

REFIT masérská škola představuje NOVINKU mezi masážními přípravky:
rašelinový balzám UNICATUM Chondro
Součástí tohoto rašelinového balzámu jsou také bylinné extrakty (např. kostival, kaštan, jalovec).
Některé ze složek tohoto balzámu obsahují látky, které ulevují bolestem kloubů, svalů a páteře a při svalovém přetížení.
Rašelina se používá v tradičním lázeňství k prohřátí pokožky. Druhotným projevem prohřátí rašelinou bývá i úleva při svalovém přetížení, po sportování, po úraze nebo při degenerativních procesech pohybového ústrojí. Díky vysokému obsahu minerálních látek a huminových kyselin je rašelina vhodná jako doplňující péče při revmatických chorobách a osteoporózách. Látky obsažené v rašelině, jako například hořčík, zinek a křemík, působí blahodárně i v péči o problematickou pokožku. Celkově pokožku zklidňují a udržují v dobrém stavu.
Kostival lékařský pomáhá hlavně při zlomeninách. Jeho hlavní složka je alantoin, který podporuje regeneraci, účinně urychluje obnovu buněk a odstraňuje pocit únavy. Výrazně také pomáhá při řešení poúrazových stavů.
Jalovec obecný aktivuje lymfatický systém, čímž napomáhá odstraňovat toxické látky. Účinně urychluje regeneraci namožených svalů. Zvyšuje prokrvení pokožky.
Kaštan – aktivní látky získané z kaštanu jsou aescin, třísloviny a flavonoidní glykosidy. Tyto složky se podílí na zvyšování elasticity cévních stěn, zvyšují oběhovou rychlost, žilní odtok a omezují tvorbu otoků. Mají také výrazný protizánětlivý a hojivý účinek.Doporučuje MASÉRSKÁ ŠKOLA REFIT
Koupíte eshop: www.refit.cz