Saunařská sekce

KONTAKT: Sekretariát – Nad Šutkou 41E, 182 00 Praha 8 – Kobylisy,
tel. 284 021 911, fax. 284 021 919,
e-mail: apr@seznam.cz

Apr sdružuje v oblasti saun odborníky s dlouholetými zkušenostmi ve výstavbě a v provozu saun, a také odborníky na zdravotní a hygienické problémy týkající se saunujících osob a saunových provozů. Pro saunaře i pro organizace provozující sauny pro veřejnost může APR zajistit nebo zprostředkovat konzultace k ekonomice provozu, optimalizaci provozu a s tím související dispoziční a stavební úpravy saun.

Významnou složkou poradenské činnosti je optimalizace řešení saunových potíren, zaměřená na úspory energie při vytápění potíren a na optimální rozložení tepelného pole s využitím moderních saunových topidel. S odborníky APR můžete konzultovat i některé další problémy, týkající se příbuzných typů lázní, např. infrakabiny a parní lázně, případně využití některých jiných možností v kombinaci s klasickými saunami. APR může zajistit ze svých řad i posudek soudního znalce z oboru „Výstavba a provoz saun“ Pokud jde o klasické potírny starších saun, lze po optimalizaci jejich provozu docílit až 30% úspory energie a návratnost s tím spojených investic ve velmi krátké době.

Zde je seznam všech členů APR uveřejněných na těchto stránkách. V sekci sauny, najdete členy, kteří se hlásí do saunařské sekce APR.

Předpokládáme, že se zde budou jednotliví členové APR, kteří se svou odborností hlásí do saunové sekce, postupně představovat. Stačí jen vyplnit přiložený formulář

Budete-li potřebovat konzultaci v oboru saun, zejména při optimalizaci provozu nebo při výstavbě, můžete se obrátit na sekretariát APR, který vám zajistí kontakt na některého z předních saunových odborníků nebo přímo na výrobce saun – členy naší asociace.