Saunafest 2023

Letošní ročník zaznamenal vysoký zájem návštěvníků, nejvíce soutěžících v historii (10 týmů a 28 jednotlivců) a delegace saunérů a odborníků ze 14 zemí světa (včetně saunových mistrů z Japonska). SaunaFest navštívili zástupci desítek saunových a wellness center z celé ČR u ze zahraničí. Pozvání přijali ti nejdůležitější členové mezinárodní poroty AUFGUSS WM.

Posouváme také kvalitu českých saunových mistrů a zážitkového saunování. SaunaFest je místem setkávání, vzájemné výměny zkušeností a inspirací pro všechny.

Na tiskové konferenci jsme přivítali opravdu hodně hostů z řad novinářů a zástupců médií. Na SaunaFest zvaly návštěvníky rozhlasové stanice, online magazíny, TV. Současně se v Aquapalace Praha představila i nová japonská sauna na střešní terase.

 Výsledky SaunaFestu najdete na webu www.SaunaFest.cz a také na sociálních sítích. Po celou dobu jsme průběžně zveřejňovali fotografie od našeho skvělého fotografa Ryszarda Raka, v případě Vašeho zájmu je celá fotogalerie ke shlédnutí zde:
https://www.facebook.com/SaunaFestChampionship/photos

 

Zde můžete shlédnout video od Milosze Nycze z letošního Saunafestu:

https://www.youtube.com/watch?v=THGCcxRM7Gw

 

 

Saunafest 2022 – Mezinárodní festival zážitkového saunování!  – 7. – 10.4.2022

Festival zážitkového saunování Saunafest 2022 představí u nás to nejlepší ze světového saunového divadla. Letos se na akci setkají saunéři a odborníci z 12 zemí světa.

Hlavním programem je oficiální Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech! APR bude u toho!

Staňte se i vy součástí

Těšit se můžete na

  • mistrovství České republiky v saunových ceremoniálech
  • zahraniční účinkující
  • týmové ceremoniály
  • mezinárodní porota
  • saunové divadlo
  • metličkové procedury

10. ročník – rekordní počet soutěžících – 26 jednotlivců, 9 týmů

 

Více informací – www.saunafest.cz

 

Partneři akce