Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jarní konference APR – Personální zabezpečení provozů

20. 4. 2023 - 21. 4. 2023

Jarní konference APR proběhne tentokrát ve Zlíně, a to ve dnech 20.-21.4.2023

Téma konference PERSONÁLNÍ ZABEZPEČENÍ PROVOZŮ 

Jarní konference APR

Vážení kolegové, přátelé,

velice vám děkujeme za účast na milé setkání na konferenci ve dnech 20.-21.4.2023 ve Zlíně.

Chtěla bych vám všem poděkovat za opět velkou účast. Ve Zlíně se nás sešlo kolem 60 a celé dva dny jsme se od odborných přednášek přes zábavu a kulturu nestačili zastavit .

Přednášky byly rozděleny na 2 bloky – dopolední a odpolední, který se týkal především hlavního téma konference – Personálního zabezpečení provozu. Zde jen krátký souhrn.

Konferenci zahájil předseda APR Jiří Novák, který nám představil zlínského primátora J. Korece a nového ředitele Lázní Zlín K. Havlíčka. Pan Havlíček velice zajímavě povyprávěl o Zlíně jako o městě řemeslníků a obchodníků. Seznámil nás s počátky zdejšího plavání. Od historie Lázní přešel k nedávno dodělané rekonstrukci, kterou jsme mohli posoudit 2. den při prohlídce.

Recyklace pracích odpadních vod v bazénech a jejich využití jako ředicích vod –  Ing Eva Javoříková z KHS Zlín a Ing. Milan Brychta z KHS Vysočina.  Výsledky monitoringu zkušebních provozů. Nyní se finalizují příslušné dokumenty, které budou novou situaci dočasně ošetřovat. Jedná se například o metodické usměrnění pro krajské hygienické stanice. V tuto chvíli se jedná pouze o interní materiál, který je připraven k finálnímu projednání s krajskými hygienickými stanicemi.

Na toto téma navázal obchodní ředitel firmy OZONTECH M. Ševc s uvedením recyklace pracích a odpadních vod do praxe a proč recyklovat bazénovou vodu.

Po obědě následovaly přednášky na hlavní téma konference. Profima Effective – D.Skyba  „ Jak pracovat se zaměstnancem “. Generační rozdíly, umíme vybrat dobrý tým aneb vím koho a kde hledám, umíme provádět přijímací pohovory, umíme zaškolit… Konflikt – „ Než začneš řešit námitku, vždy nejprve přijmi výrok zákazníka “.

Za APR vystoupil s přednáškou člen představenstva Z. Kovářů, který představil Rezervační systém vodního dozoru. Detailně předvedl automatizovaný systém pro správu směn plavčíků. Evidence povinností vodního dozoru a soudem zjišťované skutečnosti a Obsahová náplň vnitřní směrnice.

PERSONALISTIKA: Legislativa a ekonomika provozu – Ing. M. Šmíd, Bazény a wellness, s.r.o. Opět jsme se přesvědčili, že práce s lidmi patří k těm nejproblémovějším. Bavili jsme se o nákladech na zaměstnance vs. ostatní náklady, vztah zaměstnavatel x zaměstnanec, zaměstnávání živnostníků. Vztah vůči návštěvníkovi, personalistika a legislativa na bazénech.  „Zákaz vylézání z bazénu“ 😊I toto zaznělo v přednášce M. Šmída.

Po večeři bylo domluvené privátní saunování, golf s trenérem a večerní zábava včetně diskotéky

2.den jsme si prošli ML Zlín včetně strojovny,…následovala kultura-komentovaná prohlídka Baťova mrakodrapu s vyprávěním o personalistice v Baťově firmě. Jeho zásady se dají používat i dnes.

Ještě jednou bych chtěla za celé představenstvo a DR APR poděkovat všem zúčastněným.

Velké díky patří i kolektivu ML Zlín.

Všechny prezentace jsou pro členy APR na webu v sekci pro členy.

Těšíme se na společné setkání. Markéta Pavlíčková, sekretariát APR

Harmonogram:

Harmonogram konference ve Zlíně – v pdf

 

Přihláška ke stažení:

Přihláška na konferenci APR_Zlín – v pdf

Přihláška na konferenci APR_Zlín – excel

Podrobnosti

Zahájení:
20. 4. 2023
Ukončení:
21. 4. 2023

Místo konání

zlín

Pořadatel

Asociace pracovníků v regeneraci – APR
Telefon:
+420 739 003 152
E-mail:
info@aprcz.cz
View Pořadatel Website