Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Podzimní konference APR – energetické a provozní úspory

10. 11. 2022 - 11. 11. 2022

Vážení kolegové, přátelé,

podzimní konference APR proběhne ve dnech 10.-11.11.2022 ve Sportovním centru Řepy v Praze. Odborné přednášky v současné době připravujeme a jejich rozpis uvedeme v průběhu října. Téma je více než aktuální – Energetické a provozní úspory. Věříme, že tato problematika je v dnešní nelehké době zajímavá pro všechny provozovatele energeticky náročných objektů.

 

Účastnický poplatek za konferenci:

  • základní varianta 2 dny s 1 noclehem pro člena APR 4 000 Kč (nečlen APR 4 700 Kč)
  • varianta 2 dny a 2 noclehy pro člena APR 4800 Kč (nečlen APR 5 500 Kč)
  • varianta 1 den bez noclehu pro člena APR 2 500 Kč (nečlen APR 3 200 Kč)

V ceně poplatku je účast 1 osoby, obědy, večeře, coffee breaky, wellness, doprovodné večerní programy,

ubytování v hotelu SC Řepy dle objednávky. 

 

Harmonogram konference v pdf 

 

Přihláška v pdf

Po vyplnění nám, prosím, přihlášku zašlete e-mailem na adresu info@aprcz.cz.

 

 

 

Shrnutí podzimní konference APR – Sportovní centrum Řepy

Ve dnech 10. a 11.11.2022 se v Praze ve Sportovním centru ŘEPY konala konference APR. Sešlo se nás zde kolem 60 a celé dva dny jsme se od odborných přednášek přes zábavu a kulturu nestačili zastavit.

Mohli jsme se seznámit s novelou zákona o podporovaných zdrojích energie prostřednictvím přednášky Energetického regulačního úřadu, dále Ing. Jung ze společnosti ALATYR-GROUP představil LNG jako budoucnost energetiky a s vývojem a instalací vzduchotechnických a klimatizačních jednotek nás seznámil zástupce firmy C.I.C. Jan Hřebec.

Po obědě následovala velmi očekávaná přednáška „Změny v legislativě vzhledem k energetické krizi úsporná opatření 2022“ od Ing. Milana Brychty z Krajské hygienické stanice Vysočina, na kterou plynule navázala prezentace firmy Rewat energy a jejich systému recyklace bazénových vod.

Za APR vystoupila s přednáškou místopředsedkyně představenstva Ing. Egerová, která porovnávala náklady na energie u vybraných provozů členů APR. Předmětem porovnání byly náklady na elektřinu, vytápění, vodu, návštěvnost a ceník vstupného. Shrnutí včetně grafů opět uvedeme v prosincovém Zpravodaji. Tématem závěrečné prezentace prvního dne konference byla fotovoltaika dodavatele Columbus Energy.

Po občerstvení následovala vždy vítaná panelová diskuze, do které se mohou zapojit všichni přítomní. Na úvod vybral moderátor diskuze předseda dozorčí rady J. Mareš tři různorodé provozovatele z AquaDream Barrandov, Areálu Kraví hora a SPORTaS Litvínov. Debatovali jsme přes hodinu ?

Po večeři bylo domluvené privátní saunování s ceremoniálem a večerní zábava, kde nechybělo soutěžení ( týmový kvíz včetně rychlosti, kapitáni a družstva byli všichni super!!!). Karaoké a zábava do ranních hodin ?

Druhý den konference jsme si prošli celý areál SC Řepy včetně zázemí, program byl nabitý, ale vysvětlujte bazénářům ve strojovně, že spěcháme …následovala kultura-prohlídka kláštera na Bílé Hoře.

Ještě jednou bych chtěla za celé představenstvo a dozorčí radu APR poděkovat všem zúčastněným.

Velké díky patří i našim hostitelům SC Řepy, panu řediteli Dirbákovi a jeho týmu, nálada a ochota  byla od začátku perfektní.

Všechny prezentace budou pro členy APR na webu v sekci pro členy.

Ing. Markéta Pavlíčková, sekretariát APR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
10. 11. 2022
Ukončení:
11. 11. 2022

Místo konání

Sportovní centrum Praha-Řepy
Na Chobotě 1420/16
Praha 6 Řepy,

Pořadatel

Asociace pracovníků v regeneraci – APR
Telefon:
+420 739 003 152
E-mail:
info@aprcz.cz
View Pořadatel Website