Konference 21.-22.10.2014 v Kuřimi

Příprava konference provozovatelů baténů, aquaparků a wellness provozů je v plném proudu. Z příspěvků přednášejících se začal sestavovat sborník přednášek, připravuje se i jídelníček a večerní program. Ještě volná místa na konferenci se snad zaplní začátkem týdne.

Co mohou účastníci očekávat v rámci odborného programu na téma „Jak získat pravidelného návštěvníka?“

Nosnou přednášku bude mít odborník na ekonomii a marketing, Ing. Richard Neuwirth PhD z Vysoké školy tělesné výchovy a sportu Palestra..

Na jeho přednášku naváže Ing. Martina Křenková z projektového a poradenského ateliéru Bazény a wellness s představením projektu statistického hodnocení provozů bazénů a wellness, ke kterému předseda APR a vedoucí Vodního Ráje v Jihlavě Miroslav Veselý předvede první výsledky zakomponováním dat několika z několika provozů.

I námi se zájmem velmi očekávanou přednáškou bude vystoupení ředitele našho největšího aquaparku Čestlice Ing. Radka Steinhaizla, který je znám velikými praktickými zkušenostmi, ale i výborným slovním projevem a zajímavost přednášky naznačuje i jeho zaslaný příspěvek do sborníku.

Tradičně výborná a plná praktických zkušeností bude určitě i přednáška dalšího z bazénových šéfů – Bc.Karla Kouteckého z Plaveckého areálu v Sokolově. „Místní barvy bude hájit“ Ing. Jan Sojka, manager Wellness centra Kuřim, který úspěšně zvládl i nápor slevových portálů a dokázal z nich využít maximum pro svůj areál i pro klienty. Jak to úspěšně dělají v Kuřimi stojí za pozornost i pro ostatní.

Do trochu jiné oblasti v získávání zákazníka by měla zajít přednáška saunového mága Pavla Hofrichtra z Wellness novin. Zážitkové saunování je u nás stále novinka a saunové provozy, které tuto činnost zařadily do svého saunového programu, jsou krok před konkurencí a vykazují vyšší návštěvnost. Předpokládám, že se v případě Pavla Hofrichtra nebuje jednat jen o přednášku, ale saunový ceremoniál provede večer při saunování. Pro ostatní máme připravené videoukázky z ceremoniálů z poslední mezinárodní soutěže SAUNAFEST 2014.

Pozdní odpoledne a večer pak využijeme k návštěvě Wellness centra v Kuřimi, kde se budeme moci na vlastní oči podívat, o čem Honza Sojka povídal ve své přednášce. Navštívíme nejen návštěvní prostory, ale i „zákulisí“ areálu a kdo bude chtít, může si vše sám vyzkoušet.

Odborný program je nachystán i na druhý den konferemce. Podíváme se na nové předpisy a legislativu, se kterou nás seznámií Ing.Milan Šmíd z projektového ateliéru Bazény a wellness s.r.o a současně externí vyučující VŠTVS Palestra. Účastníci dostanou také informaci k prováděným kontrolám tobogánů a skluzavek.

Zájemci o účast na konferenci se ještě mohou přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky, která je na těchto stránkách v rubrice Akce – připravujeme.