SAUNAFEST 15.-17.2.2013

Nejnovější informace pořadatele z přípravy Saunafestu

Aktuálně soutěží 19 soutěžících z 5 zemí, zástupci ze 13 wellness resortů a aquaparků z celé ČR.  SaunaFest 2013 není jen show či mistrovství, jedná se o příležitost k setkání, networkingu, vzájemné výměně zkušeností, diskusím nad trendy v zážitkovém saunování.

Páteční program zahájí večerní diskuse (v 19 hodin) na téma zážitkové saunování a hotelové wellness. Setkání provozovatelů wellness zařízení, hotelů či saun nabídne vzájemnou inspiraci, výměnu zkušeností. Páteční večer probíhá půlnoční saunování s exhibicemi vybraných saunových animátorů. Např. ve 22 hodin Fabian van Dijk z Holandska. Prosaunujeme se do soboty a od 9 hodin začíná maratón saunových ceremoniálů. Celý den si užijete soutěžních vystoupení soutěžících z ČR i zahraničí. V neděli pak bude finále. Program je zde: http://www.saunafest.cz/inpage/program/

Pokud jste si ještě nerezervovali ubytování, v tuto chvíli je k dispozici poslední pokoj. Nicméně i v okolí nabídneme možnosti ubytování v dosahu do 10 km.

Saunafest nemá odbornou porotu. Soutěžní ceremoniály hodnotí přímo účastníci ceremoniálu. Používá se stejný systém jako na mistrovství světa.

Pro účastníky akce se doporučuje přibalit župan a pohodlný oděv do resortu.

(ilustrační foto)