Veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA 2

Druhý den veletrhu byl dle informací našeho zástupce na výstavišti více navštívený než první den. Čím se ale dnešek lišil od ostatních výstavních dní byl večerní program po ukončení výstavního dne, kdy nás pořadatel výstavy, společnost ABF, pozvala do Národního domu na Vinohradech (pomětníci znají jako ÚKDŽ), kde proběhl galavečer s předáváním cen za soutěže uspořádané k termínu veletrhu – o nejlepší exponát, o nejlepší expozici na výstavišti a architektonické soutětě pro mladé architekty – „zajíčky“ i odrostlé architekty – „matadory“. Výsledky soutěží i fotky z předávání cen budou vyvěšeny na stránkách ABF – to řešili profesionální fotografové přímo na pódiu. My předkládáme pár fotek neoficiálních, jak je zachytil náš objektiv.

První dvě fota jsou z Majakovského sálu, kde se chystalo slavnostní předávání cen. Sál se pomalu plnil pozvanými hosty a role konferenciéra této části večera se ujal známý moderátor z ČT Jakub Železný. Jeho komentování bylo pohotové, vtipné a „mělo to náboj“, že se nikdo nenudil.

A pak už pokračoval společenský večer v zábavě. K dispozici bylo celé druhé patro Národního domu. Pořadatel – ABF připravil bohatě vybavený raut a přes nápor vyhladovělých účastníků galavečera to vypadalo, jako by jídla ani neubývalo. Jen u bílého vína rychleji zmizelo to lepší – Rulandské, protože to druhé, muškát, mělo „nahořklý ocásek“, což mlsné jazýčky účastníků večera asi velmi brzy zjistily 🙂 .

Pro potěchu hrála k tanci a poslechu hudební skupina známé hity. My nakonec vydrželi téměř do půl dvanácté a velmi dobře jsme se bavili. Patří tak veliký dík ABF za přípravu skvělé akce i za milý dáreček s kytičkou pro dámy na odchodnou.

I nadále platí pro všechny pozvání do veletržního areálu PVA v Letňanech. Veletrh For Arch včetně paralelně běžících veletrhů (Bazény, Sauny & Spa v hale 2) pokračuje až do soboty 21.9.2013. A na stánku A15 v hale 2 (stánek APR) jsou i na Tebe připraveni naši maséři z masérské školy REFIT – člena APR, aby zpříjemnili návštěvu veletrhu příjemnou masáží zad nebo šíje.