Veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA 3

Veletrh Bazény, Sauny & Spa nám pokračoval  i páteční den v zájmu návštěvníků. Velkou měrou na návštěvnosti se zasloužili dnes studenti – dopoledne tu pobíhala samá omladina. Ale díky doprvodnému programu se v hojné míže sešli i bazénáři z celé republiky – byl pro ně připraven seminář na téma úspor energií v bazénových provozech. A tak i ti od deseti hodin zaplnili téměř celý velký přednáškový sál.

A co se dělo na stánku A15 Asociace pracovníků v regeneraci v hale 2? I nadále tu návštěvníci využívali pohostinnosti v podobě masáží zad a šíje od absolventů masérské školy REFIT, člena APR. Maséři a masérky se nám zde každý den střídají a tak i ti návštěvníci nebo i vystavovatelé prochází každý den jinýma rukama. A že jsou absolventi této masérské školy opravdu zdatní a dobře znalí svého řemesla, potvrzuje pozitivní ohlas masírovaných, kteří ze stánku odchází zbavení svých drobných bolístek.

V sobotu 21. 9. 2013 veletrh končí. Pro ty, co ho nestihli ještě navštívit, je to poslední příležitost vidět přehlídku dodavatelů a výrobků z oblasti bazénů a saun. I na stánku APR se s návštěvníky rozloučíme. Ještě v sobotu budou absolventi masérské školy Refit masírovat zájemce, poslední příležitost seznámit se s novým časopisem Zpravodaj APR. Poslední příležitost pro bezplatné rady a porady z oblasti bazénů, saunování, správné výživy a zdravého životního stylu, opalování či masáží.