World of Beauty & Spa v plném proudu

První den veletrhu zdraví, krásy a zdravého životního stylu World of Beauty & Spa je za námi. APR se presentovala seminářem o regeneraci těhotných a nastávajících maminek.

Erika Havlasová – fyzioterapeut vystoupila s přednáškou o cvičení těhulek, které pomáhá překonávat změnu těžiště růstem bříška a další fyziologické změny.

Ivana Smrčková – masérská škola RefiT předvedla, jak mohou u těhulek probíhat masáže a vyvrátila tak názor, že pro těhotné se masáže nehodí.

Milan Šmíd – Bazény a wellness mluvil o plavání a saunování v době těhotenství a po porodu. Vyvracel fámy o rizicích koupání ve veřejných bazénech odkazem na velmi přísné hygienické předpisy s předepsanými pravidelnými rozbory vody. I saunování je možné v době těhotenství, je nutné ještě důkladněji zachovávat správné zásady.

Na Jiřinu Kubcovou o správném stravování v době těhotenství už nezbyl čas, protože jsme museli sál uvolnit pro další přednášky.

Z celého programu vyznělo jednoznačně: těhotenství a příprava na mateřství není žádná nemoc a nastávající maminky si mohou dopřávat oblíbených regeneračních a pohybových aktivit, pokud nemají jiné zdravotní problémy.

I druhý den veletrhu – v sobotu 2.3.2013 vás rádi uvítáme – tentokrát již jen na stánku APR – B04 ve výstavní hale 2. Veletrh otevírá návštěvníkům své brány v 10.00 hodin.