Profil asociace

Sdružení poskytovatelů regeneračních a wellness služeb a životního stylu. Osoby a firmy zabývající se bazény, masážemi, saunami, solárním opalováním a výživou.

Asociace pracovníků v regeneraci je odborným sdružením provozovatelů bazénů, aquaparků, wellness, poskytovatelů služeb v oblasti regenerace a zdravého životního stylu, projektantů, školících středisek, dodavatelů výrobků, služeb i technologií v oblasti bazénů a wellness.

Asociace svým členům poskytuje informační servis z oblasti novinek v legislativě související s provozem bazénů a saun a poskytuje možnost odborného růstu formou odborných seminářů, konferencí, exkurzí či praktického poradenství.

Asociace poskytuje konzultace v oblasti provozních záležitostí, investiční přípravy i výstavby, výběru dodavatelů či poradenství v oblasti hygieny provozu.

Hlavním benefitem pro naše členy je možnost odborných konzultací, poradenství či jen sdílení zkušeností jak během roku tak hlavně na odborných setkáních, které asociace pořádá 2x ročně.

Členové představenstva APR

  • Předseda představenstva – Jiří Novák
  • Člen představenstva – Jana Rejzková
  • Člen představenstva – Ing. Anna Egerová
  • Člen představenstva – Mgr. Zbyněk Kovářů, MBA
  • Člen představenstva – Michal Kindl

Členové dozorčí rady APR

  • Předseda DR – Bc. Jan Mareš
  • Člen DR – Bc. Roman Vojáček
  • Člen DR – Mgr. Patrik Davídek

Kontakt na členy představenstva a dozorčí rady na vyžádání předá sekretariát APR.

Aktivity asociace

Činnost asociace

Najdete nás také na facebooku. Jsou zde uváděny veškeré naše novinky. Zveme Vás tam také na naše akce.

APR se aktivně podílí na přípravě legislativy v naší zájmové oblasti.

APR vydává 4x ročně online zpravodaj s novinkami a zajímavostmi z provozů.

Svým členům APR poskytuje slevu na účastnických poplatcích na konferencích.

Podíl na legislativě v oblasti regenerace

APR v minulosti připomínkovala novelu Živnostenského zákona, aktivně se podílela na znění vyhlášky č. 238/2011 Sb. o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch. V období covidu APR aktivně vyjednávala o podmínkách provozu a komunikovala s orgány státní správy.

Spolupráce s pořadateli tematických výstav

APR spolupracuje s ostatními profesními organizacemi v oblasti plavání, dětského plavání a wellness. APR  přejímá záštitu nad akcemi pořádanými ČAS – Českou asociací saunérů.

Zpravodaj a časopis

APR vydává 4x ročně zpravodaj seznamující s novinkami, zajímavostmi i typy z provozu areálů poskytující služby v oblasti regenerace.

Slevy u obchodníků

Členství v APR umožňuje využívat výrazných slev na všech akcích pořádaných APR.